This site has limited support for your browser. We recommend switching to Edge, Chrome, Safari, or Firefox.

Doposażenie BMW M5 F90 w lampy tylne po-liftowe

Doposażenie BMW M5 F90 w lampy tylne po-liftowe

 

Jeśli jesteś posiadaczem przed-liftowego BMW M5 F90 (2017-2020) i chcesz odświeżyć wygląd swojego pojazdu, to z pewnością zainteresuje Cię możliwość doposażenia go w po-liftowe lampy tylne. To doskonała opcja, aby nadać swojemu M5 bardziej agresywnego wyglądu, tym samym podkreślając jego sportowy charakter.

Doposażenie w lampy tylne LCI (po-liftowe) to katalogowa opcja oferowana przez BMW, która pozwala zmienić nie tylko wygląd, ale również charakterystykę oświetlenia Twojego M5. Co ważne, jest to oryginalny zestaw doposażenia oferowany przez producenta, co gwarantuje najwyższą jakość i zgodność ze standardami marki.

Zestaw doposażenia może zostać wykorzystany nie tylko w modelu M5 F90, ale także w serii 5 G30 (istnieje również oddzielny zestaw dla wersji G31)!

Główne zalety doposażenia w lampy tylne LCI obejmują:

  1. Agresywną linię: Lampy tylne w wersji po-liftowej charakteryzują się bardziej agresywnym wyglądem, który doskonale pasuje do sportowego charakteru BMW M5 F90.

  2. Przyciemnienie: Delikatne "osmolenie" lamp tylnych nadaje samochodowi bardziej ekskluzywny wygląd, podkreślając jego charakter.

  3. Zmiana barwy światła: Nowe lampy tylne nie tylko zmieniają wygląd samochodu, ale również wprowadzają zmiany w barwie światła. Światła stopu, kierunkowskazy oraz światło cofania zyskują nowy wygląd, co dodatkowo wzbogaca estetykę pojazdu.

BMW M5 F90 przed doposażeniemBMW M5 F90 po doposażeniu

Sprawdź już teraz i poznaj nowe oblicze swojego BMW! 

Jeśli interesuje Cię doposażenie, odwiedź naszą stronę internetową i zamów kompletny zestaw, lub skontaktuj się z nami i umów się na wizytę, a my zajmiemy się kompleksowym montażem, oraz kodowaniem. 

 

Leave a comment

Basket

No more products available for purchase

Your cart is currently empty.